0850 432 ASYA (2792)
2018 Büyük İspanya Turu Süper Promosyon
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Galeri
Tur Otelleri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL  BARCELONA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Asyatur kontuarında saat 08.30de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC469 sefer sayılı uçağı ile saat 10:40de Barcelonaya hareket edeceğiz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 13:25`de Barselona'ya varacağız. Katalonya Özerk Topluluğunun başkenti ve ünlü Mimar Antoni Gaudinin muhteşem eserlerinin buluduğu İspanya'nın ikinci büyük şehri, şahip olduğu eserlerden ötürü nüfusunun dört katı kadar turisti kendine çekmektedir. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda, “Bitmeyen Kilise olarak da bilinen La Sagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Katalunya Meydanı, La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2.Gün BARCELONA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras Turuna katılabilirler. (65 ). Turumuza, Onyar Nehri’nin kıyısında kurulmuş ve ilk bakışta Floransayı anımsatmakta olan, yörenin en zengin şehri olan Girona ile başlıyoruz. Daracık sokakları ve katedrali ile görülmeye değer şirin bir ortaçağ şehri olan Girona ayrıca parfüm filminin sinema çekimlerinin yapıldığı şehirdir. Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Mezuzalı evler, Yahudi Mahallesi, Rambla ve ünlü mağazaları göreceğiz. Serbest zaman sonrası Pirene dağlarının manzarası eşliğinde Figueras Kentine doğru yola çıkıyoruz. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Daliye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Burada Ünlü sürrealist ressam Salvador Dalinin kendi elleri ile dekore ettiği müze evi gezeceğiz. Her bir eserinin değeri milyonlarca dolarla ifade edilen bu müzede, ölümsüz aşkı Galayı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzeyi ziyaretimiz sonrasında otelimize transfer. Akşamı eğlenceli geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flemanco turuna katılabilirler. (40 - 1 içki dahil ve ulaşım hariç) Güney İspanyada doğup Tüm Dünyaya tanıtılmış, Tutkunun, aşkın ve acının dansı Flamenkoyu bir içki eşliğinde seyredeceğimiz bu gösterinin ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

3.Gün BARCELONA  VALENCİA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Valencia`ya doğru yola çıkıyoruz. Varış ardından şehir turumuza başlıyoruz. İspanyanın en büyük üçüncü şehri olma ünvanının yanısıra en büyük limana da sahip şehrin ilk ismi, Latince’de güç ve kuvvet anlamına gelmektedir. Valenciada; Panoramik olarak yapılacak şehir turunda Sanat ve Bilim müzesi, Gotik Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi pazar ve Eski İpek Borsası görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

4.Gün VALENCİA  GRANADA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Granada`ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından panoramik Granada şehir turunda görülecek yerler arasında; Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) yer almaktadır. Tur bitiminde dileyen misafirlerimizle ekstra Elhamra Sarayı turu (65 )  (Sarayın müsaitliğine bağlı olarak Elhambra Sarayı turu gerçekleştirilir). Günlük limitli sayıda ziyarteçi kabul eden Elhamra, Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra yani "Kırmızı" denmiştir. İslam mimarisinin ulaşabileceği yüksek noktalardan biri olarak bugünlere ulaşmış bir şahit olan Elhamra Sarayı'nın ziyareti sonrası otele transfer ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Sacra Monte gece turu (45  ). Bu turumuzda Granadada yaşayan çingenelerin farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde izleme imkanı bulacaksınız. Geceleme otelinizde.

5.Gün GRANADA – SEVİLLA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından İspanya`nın 4. Büyük kenti, Andalucia Başkenti ve geçmişte ki sömürge ticaretinin merkezi Sevilla`ya doğru hareket ediyoruz. Guadalgivir Nehrinin kıyısında kurulmuş bu şehirde İspanya Meydanı, Carmenin geçtiği tütün fabrikası, Altın Kule, Yahudi Mahallesini panoramik olarak gezeceğiz. Sevilla Katedralinin önünde vereceğimiz serbest zaman ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Flamenko Gecesine katılabilirler (55 ). Geceleme otelinizde.

6.Gün SEVİLLA  MADRİD

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından özel otobüsümüzle Madride doğru hareket edeceğiz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ile rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Cordoba Cami turuna katılabilirler (30 ). Bu turumuzda Endülüs İslam medeniyetinin ilk başladığı noktaları gezerek, günümüzün katedrali geçmişin ana Camii olan yapıyı gezerek, geçmişin izlerine tanık olacağız. Turumuz ardından Madrid`e doğru yolumuza devam ediyoruz. Panoramik şehir turumuza, Plaza mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığı insanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayının halka sesleniş yeri Plaza De Orient, Şehirin ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon ve Cibeles Meydanı ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madridde ki otelimize varış ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

7.Gün MADRİD

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turuna katılabilirler (45). Toledo gerçek bir açıkhava müzesi ve İspanya’nın eski başkenti, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greconun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yydan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greconun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir haç yeridir. Toledodaki başka bir gelenek Arapların kenti fethettikleri zamandan kalma badem ezmesi imalatıdır. İnsanın ağzını sulandıran bu şekerlemeyi tatmadan Toledo ziyareti bitmiş sayılmaz. Yahudi mahallesi içerisinde yapacağımız yürüyüşün ardından Madride hareket.. Geceleme otelimizde.

8.Gün MADRID  İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve transfer saatimize bağlı olarak havalimanına transfer, check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayollarının PC538 sefer sayılı uçağı ile saat 14:20`de İstanbula hareket. Yerel saat ile 19:40`da İstanbula varış ve turumuzun sonu.

 Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Barcelona (BCN) gidiş / Madrid(MAD) - İstanbul (SAW ) dönüş uçak bileti

3 ve 4 otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

İspanya otel vergileri

Barselona, Valencia, Granada, Sevilla, Madrid panoramik şehir turları

Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri

Profesyonel rehberlik hizmetleri

Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti ve servis bedeli (135 EURO )

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL

Tüm kişisel harcamalar,

Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

Öğle ve Akşam yemekleri,

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Özel Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

 

3 ve 4* Oteller
3 ve 4* Oteller

Kredi Kartı Ödeme 

Tüm Kartlara 9 Taksit İmkanı

 

Havale 

Garanti Bankası 

Hesap Adı  : Asya Grup Organizasyon Turizm Taş. Sağ. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

Şube Kodu : 1279 Hesap No : 6298332

İban           : TR66 0006 2001 2790 0006 2983 32

 

Akbank 

Hesap Adı  : Asya Grup Organizasyon Turizm Taş. Sağ. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

Şube Kodu : 0216 Hesap No : 0105004

İban           : TR84 0004 6002 1688 8000 1050 04

Tur Özellikleri
Barselona, Valencia, Granada, Sevilla, Madrid
REZERVASYON YAP
Ad Soyad :
E-mail :
Cep :
499 € 299 € SATIN AL
Tur Fırsatları
KATEGORİDEKİ DİĞER TURLAR
Özel Program Süper Fırsat
Singapur Airlines 9 Gece Erken Rezervasyon
1499€
949€*
%30'e
varan indirim
Erken Rezervasyon Süper Promosyon
Pegasus 7 Gece Vize Gerekli Erken Rezervasyon
599€
349€*
%15'e
varan indirim
Erken Rezervasyon
9 Gece Erken Rezervasyon
2599€
1999€*
%30'e
varan indirim
Türk Havayolları İle 5 Gece Konaklamalı
THY 5 Gece Erken Rezervasyon
499€
349€*
%15'e
varan indirim
7 Gece 8 Gün Balkan Turu
Pegasus 7 Gece Erken Rezervasyon
399€
199€*
%50'e
varan indirim
5 Gece Konaklamalı 7 Gece 8 Gün Müthiş Fırsat
THY 7 Gece Erken Rezervasyon
999€
699€*
%30'e
varan indirim
Budapeşte Viyana Prag
Pegasus 7 Gece Erken Rezervasyon
399€
149€*
%60'e
varan indirim
Roma Floransa Venedik
Pegasus 7 Gece Erken Rezervasyon
499€
199€*
%70'e
varan indirim
Paris Bruksel Amsterdam Luksemburg
Pegasus 7 Gece Erken Rezervasyon
499€
199€*
%70'e
varan indirim