0850 432 ASYA (2792)
Büyük Amerika Turu
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Galeri
Tur Otelleri
Ödeme Koşulları
 
Büyük Amerika Turu (San Francisco Los Angeles Las Vegas New York)
 
1. Gün
İstanbul Ataturk >> San Francisco
Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 10.00’da buluşma.Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK079 sefer sayılıtarifeli uçuşu ile saat 13.05’teİstanbul-San Francisco uçuşunu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile saat 16.25’te San Francisco’ya varış. Varışa istinaden yapılacak şehir turunda şehir merkezi, UnionSquare, Pier 39 ve Golden GateKöprüsü göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize yerleşme ve geceleme San Francisco’daki otelimizde.
 
2. Gün
San Francisco
Kahvaltının ardından tümgün serbest zaman. Arzu eden yolcularımızla Ekstraolarak düzenlenecek olan MuirWoods-Tramvay-Sausalito ve Cin Mahallesituru yapılacaktır.Özel aracımız ile Golden Gate Köprüsü’nün üstünden geçerek dünyanın en uzun ağaçları olan Sekoya ağaçlarının bulunduğu, doğası ve havasıyla meşhur MuirWoods Ormanları’na gidiyoruz. Daha sonra San Francisco’nun en varlıklı ailelerinin yaşadığı, Bebek sahilini andıran Sausalito Kasabası’nı gezdikten sonra tekne ile ünlüAlcatras hapishanesi ve Golden Gate Köprüsü’nün arasından geçerek Pier 39’da çok keyifli bir mola veriyoruz. San Francisco’nun dünyaca ünlü tarihi tramvayı ile dünyanın en büyük Çin Mahallesi’ne gidiyor ve turumuzu otelimizde sonlandırıyoruz.
MuirWoods-Tramvay-Sausalito ve Cin Mahallesi Turu: 120 USD ( Kişi Başı )
 
3. Gün
San Francisco >> Los Angeles
Kahvaltının ardındanhavaalanına transfer. Yerel havayolları ileABD’nin batı kıyısındaki en büyük şehirlerinden biri olan Los Angeles uçuşumuzugerçekleştiriyoruz. Varışın ardından otelimize transfer olmadan önce bu güzel şehri tanıtan panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Beverly Hills, Hollywood, Çin Tiyatrosu, Ünlü Rodeo Drive, Sunset ve Hollywood Bulvarları, Şöhretler Yolu göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turundan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
4. Gün
Los Angeles
Kahvaltının ardından arzu eden yolcularımız ile Ekstra tam gün San Diego turunu gerçekleştireceğiz. Özel aracımız ile Ameri Birleşik Devletleri’nin en güzel şehri olarak bilinen San Diego şehir turu esnasında, Atlas okyanusu kenarına konumlanmış olan La Jolla Kasabası, USS Midway Uçak Gemisi, TheKiss Heykeli, hediyelik eşya cenneti olan SeaportVillage, GaslampQuarter, CoronadoIsand ve San Diego OldTown’u göreceğiz. San Diego turumuzun ardından Los Angeles’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama Los Angeles otelimizde.
San Diego Turu:  150 USD ( Kişi Başı )
 
 
5. Gün
Los Angeles
Kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan Universal Studios turumuza katılabilirler. Dünyaca ünlü Universal Stüdyoları dünyada sadece dört yerde bulunmaktadır ve sadece Hollywood Stüdyolarında film çekimleri yapılmaktadır. Sadece film stüdyolarını gezmekle kalmayıp, film karakterlerinin büyülü dünyasında kendinizi kaybedecek ve keyfinizce eğleneceksiniz. Steven Spielberg;in danışmanlığını yaptığı Universal Studios’u gezerken karşılaşacağınız teknolojiye inanamayacaksınız. Transformers, Shrek, Minions, Waterworld göreceğiniz aktivitelerin sadece birkaçı. Tur sonrası otele transfer. Geceleme Los Angeles otelimizde.
Universal Studios Turu: 180 USD ( Kişi Başı )
 
6. Gün
Los Angeles >> Las Vegas
Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile dünyaca ünlü Mohave Çölü’nden geçerek, Günahlar Şehri LasVegas ‘a hareket. 1930’larda kumarın serbest bırakılmasından sonra çölün üzerine inşa edilen LasVegas, şansını denemek isteyenler için casinoları, birbirinden ilginç şovları ve restoranları ile, günümüzde en ilgi çekici şehirlerin başında geliyor. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. Aksam birbirinden güzel dans Showları ve gösterileri izlemek için lütfen rehberinize danışınız. Geceleme LasVegas otelimizde.
 
7. Gün
Las Vegas
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme ve gezme fırsatı. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecekdünyaca ünlü Grand Canyon ve ardından Premium North Outlet turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Premium North Outlet Turu: 40 USD ( Kişi Başı )
Grand Canyon Turu: Lütfen rehberinize danışınız.
 
8. Gün
Las Vegas >> New York
Kahvaltının ardından LasVegashavaalanına transfer. Yerel havayolları ile ABD’nin doğu kıyısındaki dünyanın en kozmopolit şehri New York’a hareket. Varışa istinaden yapılacak olan panoramikşehir turunda, Manhattan, neon ışıkların ve dev ekranlarınaydınlattığı Times Square, Birleşmiş Milletler Binası, Central Park ve 5’inci caddegöreceğimiz yerlerden bazıları.Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ve dinlenmek için serbest zaman. Dünyaca unlu Brodwaymüzikallerinden birini izlemek isterseniz lütfen rehberinize danışınız. Konaklama otelimizde.
 
9. Gün
New York
Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan EmpireStates ve Özgürlük Anıtı turumuza katılabilirler. Bu turumuzda ABD’nin sembolü haline gelmiş Özgürlük Anıtı’nı yakından görme ve fotoğraflama şansımız olacak. Manhattan metrosu ile yapacağımız bu turda, EmpireStates binasının 86. katındaki gözlem terasından New York şehrinin muazzam manzarasını seyretmeye doyamayacaksınız. New York Borsası, Wall Street, yıkılan ikiz kulelerin yerine yapılmış olan yeni Dünya Ticaret merkezi (Grand Zero) göreceklerimiz arasında. Tur bitiminde otelimize dönüş ve serbest zaman. Konaklama New York otelinde.
EmpireStates ve Özgürlük Anıtı Turu: 115 USD ( Kişi Başı )
 
 
10. Gün
New York >> İstanbul Ataturk
Kahvaltınınardındanhavaalanı transferimize kadar serbest zaman, buluşmamızınardından özel aracımız ile JFK havaalanına transfer, yerel saat ile 19.15’teTürkHavayolları’nın TK-02 sefer sayılıuçuşu ile İstanbul’a hareket.
 
11. Gün
İstanbul Ataturk
Yerel saat ile 12.10’da Atatürk Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.
 


Fiyatlara dahil olan hizmetler
 • Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle İstanbul – San Francisco Gidiş Ve New York – İstanbul Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri Ve Bu Bilete Ait Vergiler
 • San Francisco – Los Angeles Ve Lasvegas – New York İç Hat Uçuş Biletleri Ve Bu Bilete Ait Vergiler
 • Toplam 9 Gece Kahvaltı Dahil Konaklamalar
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Arası Transferler
 • Programda Belirtilen Tüm Panoramik Şehir Turları
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
 • Vize ücreti
 • Şahsi harcamalar, ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler
 • Müze ve ören yerleri girişleri
3* Oteller
3* Oteller
 

Kredi Kartı Ödeme 

Tüm Kartlara 9 Taksit İmkanı

 

Havale 

Garanti Bankası 

Hesap Adı  : Asya Grup Organizasyon Turizm Taş. Sağ. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

Şube Kodu : 1279 Hesap No : 6298332

İban           : TR66 0006 2001 2790 0006 2983 32

 

Akbank 

Hesap Adı  : Asya Grup Organizasyon Turizm Taş. Sağ. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

Şube Kodu : 0216 Hesap No : 0105004

İban           : TR84 0004 6002 1688 8000 1050 04

Tur Özellikleri
10 Gece 9 Gece Konaklamalı
REZERVASYON YAP
Ad Soyad :
E-mail :
Cep :
2799 € 2499 € SATIN AL
Tur Fırsatları
KATEGORİDEKİ DİĞER TURLAR
Amerika Rüyası Gerçek Oluyor
THY 7 Gece Erken Rezervasyon
3000€
2499€*
%20'e
varan indirim