0850 432 ASYA (2792)
Orta Avrupa Turu ( 5 Ülke )
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Galeri
Tur Otelleri
Ödeme Koşulları

5 ÜLKELİ SÜPER PROGRAM

PRAG-ViYANA-BUDAPEŞTE-BRATiSLAVA-DRESDEN-KARLOVY VARY-

MAYERLiNG-BADEN-ESTERGOM-SZENTENDRE

İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN’DEN CORENDON H.Y. SEFERİ İLE BUDAPEŞTE GİDİŞ, PRAG DÖNÜŞ AKTARMASIZ UÇUŞLAR !..

€ 310 DEĞERİNDE EKSTRA TURLAR ÜCRETSİZ !

4 ADET EĞLENCE GEZİSİNİN KAYIT ANINDA TAMAMININ ALINMASI HALİNDE %20 (€ 39) ERKEN REZ. İNDİRİMİ

1.GÜN CUMARTESİ İSTANBUL SAW - BUDAPEŞTE (TUNA)

Cumartesi günü sabah saat 06:00'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde acentemiz görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra CORENDON HAVA YOLLARI'na ait, CAI1635 sefer sayılı 189 kişilik uçağımız ile 08:30'da, aktarmasız, Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik uçuşumuzu takiben BUDAPEŞTE Havalimanı'na varıyoruz. Pasaport ve vize işlemlerinin ardından, TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ, rehberlerimiz eşliğinde panoramik Budapeşte şehir turumuz. Şehir turunda ilk durağımız “Hosok Ter”, yani "Kahramanlar Meydanı". Ardından Budapeşte'nin en geniş ve lüks caddelerinden biri olan Andrassy Caddesi'nden geçerken, Viyana'daki opera binası örnek alınarak yapılan opera binasını, Aziz İstvan Katedrali'ni ve Parlemento Binası'nı görüyoruz. “Peşte” yakasından “Buda” yakasına geçerek önce kale bölgesinde Balıkçılar Burcu, Matyas Kilisesi ve Kraliyet Sarayı'nı görüyoruz. Son durağımız şehri panoramik olarak görebileceğimiz “Citadella" (Aziz Gellart) tepesi. Turumuzun ardından otellerimize transfer ve ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte ekstra Tuna Nehri turumuz için otelimiz lobisinde buluşuyoruz ve teknemize hareket ediyoruz. Teknemizde şehrin tarihi binalarını muhteşem gece ışıkları altında izleyip, içeceklerimizi yudumlarken, Budapeşte'yi bir de Tuna Nehri'nin kendi anlatımı ile dinliyoruz. Konaklama Budapeşte'deki otellerimizde.

(4)TUNA TEKNE TURU (Limitli İçecek) € 35.-

 

2.GÜN PAZAR BUDAPEŞTE (ESTERGOM - VİSEGRAD - SZENTENDRE) (ÇİGAN GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Estergom - Visegrad - Szentendre turumuz. İlk durağımız Osmanlı Ordusu için stratejik önemi olan Estergom Kalesi. Daha sonra Visegrad ve Szendendre Kasabası'na gidiyoruz. Szentendre'de Budapeşte'ye özgü el işleri ve hediyelik eşyalardan alışveriş yapmak için serbest zaman. Gezimizin ardından Budapeşte'ye dönüş ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle bu gecemizi “Çigan Gecesi” ile noktalıyoruz. Bu gecede, hem yerel şarapların ve yemeklerin, hem de Macar dans ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Konaklama Budapeşte'deki otellerimizde.

(3)ÇİGAN GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek) € 50.-

 

3.GÜN PAZARTESİ BUDAPEŞTE - (BRATİSLAVA) - VİYANA

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Bratislava turumuz için otobüslerimizle Bratislava'ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuzun ardından tarihte Avusturya - Macaristan İmparatorluğu'nun en önemli şehirlerinden biri olarak göze çarpan, Danube Nehri kıyısındaki SLOVAKYA'nın başkenti Bratislava'ya varıyor ve panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Michalska Kapısı, Şehir Meydanı, St.Martin Katedrali, Eski Şehir ve Bratislava Kalesi bulunmaktadır. Şehir turunun ardından otobüslerimizle Viyana'ya hareket ediyoruz. Varış ve TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turumuz. Bu turumuzda sizlere şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdireceğiz. Sarayları ve müzeleri dünyaca ünlü şehrimizi gezerken; "Diplomatic District" olarak adlandırılan caddeden geçip, dönme dolabı ile ünlü Prater isimli lunaparkı, 1979 yılında yapılan Birleşmiş Milletler Binası'nı, Ring üzerinde Opera, Parlamento, Belediye Binası, Üniversite, Hoffburg Sarayı, Schönbrunn Sarayı ve Kunst Haus Wien / Hundertwasser'i göreceğiz. Turumuzun ardından otellerimize transfer. Konaklama Viyana’daki otellerimizde.

 

4.GÜN SALI VİYANA (MAYERLİNG - BADEN) (KONSER)

Sabah kahvaltımızın ardından, TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Mayerling - Baden turu. Viyana'nın dışına çıkacağımız bu turumuzda ilk durağımız bir Ortaçağ keşişhanesi olan “Heiligenkreuz”, daha sonra otobüsümüz ile Mayerling faciasının yaşandığı av köşkünün yakınından geçiyoruz. İkinci durağımız şirin bir kaplıca şehri "Baden". Turumuz sonrası Viyana’ya dönüş ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz yardımı ile bu geceyi bir konser organizasyonu ile değerlendirebilirler. Konaklama Viyana'daki otellerimizde.

 

5.GÜN ÇARŞAMBA VİYANA - PRAG

Sabah kahvaltımızın ardından otobüslerimiz ile Avrupa’nın sihirli başkenti Prag’a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından, TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ yarım günlük, büyük bir kısmı trafiğe kapalı mekanlarda yürüyerek yapılan, panoramik PRAG şehir turumuz. Tarihi sokakları, ortaçağdan kalma görkemli yapıları ile bu şehir sizi büyüleyecek. Şehir turunda görülecek yerler arasında; Hradcany (eski saray bölgesi), St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Astronomik Saat, Tyn Kilisesi ve Eski şehir meydanı bulunmaktadır. Şehir turundan sonra otellerimize yerleşme. Konaklama Prag'daki otellerimizde.

 

6.GÜN PERŞEMBE PRAG (KARLOVY VARY) (ORTAÇAĞ GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ, tam gün, kaplıcalar şehri, Karlovy Vary turu. Atatürk'ün de severek ziyaret ettiği, 12 adet sıcak mineral su pınarı bulunan bu güzel şehirde kristal satış yerlerini ziyaret ve alışveriş imkanı. Turumuzun ardından Prag'a dönüş ve serbest zaman. Akşam, isteğe bağlı Ortaçağ Gecesi'ne katılma imkanı. Konaklama Prag'daki otellerimizde.

(2)ORTAÇAĞ GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek) € 65.-

 

7.GÜN CUMA PRAG (DRESDEN - ALMANYA) (VLTAVA)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ, Dresden gezimiz. Barok mimarisinin en güzel örneklerine sahip, şiirsel görünümlü "Elbe Nehri'nin Floransa'sı" ünvanını hak eden, ALMANYA'nın incisidir DRESDEN. Unesco Dünya Kültür Miras listesindeki bu şehirde yapacağımız panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; Frauenkirche Kilisesi, Semper Operası ve Versailles Sarayı örnek alınarak yapılan Zwinger Sarayı bahçesi bulunmaktadır. Turumuz sonrası Prag’a dönüş ve serbest zaman. Akşam, isteğe bağlı, şehrin tarihi üzerinde çok önemli bir rol oynamış ve yüzyıllarca ressam, şair ve müzisyenler için ilham kaynağı olmuş ünlü Vltava Nehri üzerinde açık büfe yemekli, akordeon müziği eşliğinde tekne turu. Bu gezi sırasında, şehrin pek çok tarihi yapısının eşsiz gece manzaralarını görebilirsiniz. Konaklama Prag'daki otellerimizde.

(1)VLTAVA TEKNE TURU (Yemek+Limitli İçecek) € 45.-

 

8.GÜN CUMARTESİ PRAG - İSTANBUL SAW

Sabah kahvaltımızın ardından Prag Havalimanı’na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra CORENDON HAVA YOLLARI'na ait, CAI1636 sefer sayılı 189 kişilik uçağımız ile 11:15'de aktarmasız, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. Yaklaşık 2,5 saatlik uçuşumuzu takiben yerel saat ile 15:00'de varış ve turumuzun sonu.

 

İSTEĞE BAĞLI EĞLENCE GEZİLERİ :

(1)VLTAVA TEKNE TURU (Yemek+Limitli İçecek)          € 45.-

(2)ORTAÇAĞ GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek)            € 65.-

(3)ÇİGAN GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek)                 € 50.-

(4)TUNA TEKNE TURU (Limitli İçecek)                         € 35.-

4 ADET EĞLENCE GEZİSİNİN KAYIT ANINDA TAMAMININ ALINMASI HALİNDE %20 (€ 39) ERKEN REZ. İNDİRİMİFİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

-İstanbul SAW / Budapeşte ve Prag / İstanbul SAW Corendon Hava Yolları Boeing 737/800 uçağı ile aktarmasız direkt uçuşlar

-Alan vergileri ve zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

-Programda belirtilen şehirler arası ulaşımlar ve yurtdışında havaalanı transferleri  

-Panoramik Prag, Budapeşte, Viyana, Bratislava, Karlovy Vary, Dresden, Estergom-Visegrad-Szentendre ve Mayerling-Baden 8 adet tur

-Prag’da 3 gece, Budapeşte’de 2 gece, Viyana’da 2 gece oda kahvaltı (Continental) konaklama

-Seçilen kategoride kaliteli oteller

-Acentemiz refakati ve profesyonel rehberlik

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

-Schengen Vize ve servis ücreti € 120 (Yeşil Pasaporta vize uygulaması yoktur.)

-Yurtdışı çıkış fonu (Devlete ödenen 15.-TL)  (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)

 -Seyahat iptal, vize, sağlık, güvence paketi € 15 (70 yaş üzeri €30)

-İsteğe bağlı turlar ve otel aktiviteleri

4* Avrupa Otelleri
4* Lux otellerde, oda kahvaltı dahil..

Kredi Kartı Ödeme 

Tüm Kartlara 9 Taksit İmkanı

 

Havale 

Garanti Bankası 

Hesap Adı  : Asya Grup Organizasyon Turizm Taş. Sağ. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

Şube Kodu : 1279 Hesap No : 6298332

İban           : TR66 0006 2001 2790 0006 2983 32

 

Akbank 

Hesap Adı  : Asya Grup Organizasyon Turizm Taş. Sağ. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

Şube Kodu : 0216 Hesap No : 0105004

İban           : TR84 0004 6002 1688 8000 1050 04

Tur Özellikleri
5 ÜLKELİ SÜPER PROGRAM PRAG-ViYANA-BUDAPEŞTE-BRATiSLAVA-DRESDEN-KARLOVY VARY- MAYERLiNG-BADEN-ESTERGOM-SZENTENDRE İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN’DEN CORENDON H.Y. SEFERİ İLE BUDAPEŞTE GİDİŞ, PRAG DÖNÜŞ AKTARMASIZ UÇUŞLAR !.. € 310 DEĞERİNDE EKSTRA TURLAR ÜCRETSİZ ! 4 ADET EĞLENCE GEZİSİNİN KAYIT ANINDA TAMAMININ ALINMASI HALİNDE %20 (€ 39) ERKEN REZ. İNDİRİMİ
REZERVASYON YAP
Ad Soyad :
E-mail :
Cep :
659 € 509 € SATIN AL
Tur Fırsatları
KATEGORİDEKİ DİĞER TURLAR
Özel Sömestr Turu 2018
Pegasus 7 Gece Erken Rezervasyon
599€
349€*
%45'e
varan indirim
Süper Promosyon Tüm Ekstralar Dahil
Pegasus 7 Gece Vize Gerekli Erken Rezervasyon
699€
399€*
%40'e
varan indirim
Özel Program Süper Fırsat
Singapur Airlines 9 Gece Erken Rezervasyon
1499€
949€*
%30'e
varan indirim
4* Otellerde Konaklama Süper Promosyon
6 Gece
799€
549€*
%15'e
varan indirim
BANGKOK - PATTAYA ŞOK PROMOSYON / THY İLE 5 GECE
THY 5 Gece
899€
349€*
%50'e
varan indirim
Kesin Kalkış Sınırlı Sayıda Kontenjan
Pegasus 7 Gece Vize Gerekli
449€
249€*
%35'e
varan indirim
Kesin Kalkışlı Sınırlı Sayıda Kontenjan
Pegasus 7 Gece Vize Gerekli
499€
249€*
%40'e
varan indirim
Süper Promosyon Sınırlı Sayıda Yerlerimiz Kalmıştır.
3 Gece Vize Gerekli Erken Rezervasyon
449€
299€*
%15'e
varan indirim
Pegasus Havayolları İle
Pegasus 5 Gece Vize Gerekli Erken Rezervasyon
549€
299€*
%20'e
varan indirim
Marsilya-Nice-Lyon-Paris
Pegasus 4 Gece Vize Gerekli
549€
299€*
%15'e
varan indirim
Erken Rezervasyon Süper Promosyon
Pegasus 7 Gece Vize Gerekli Erken Rezervasyon
599€
349€*
%15'e
varan indirim
Her Gün Hareketli Monte Carlo Turu
Air France 3 Gece
329€
299€*
%10'e
varan indirim
Erken Rezervasyon
9 Gece Erken Rezervasyon
2599€
1999€*
%30'e
varan indirim
Erken Rezervasyon Fırsatları
THY 9 Gece
2699€
2199€*
%20'e
varan indirim
Türk Havayolları İle 5 Gece Konaklamalı
THY 5 Gece Erken Rezervasyon
499€
349€*
%15'e
varan indirim
Tiran- Ohrid(2)- Üsküp (2)- Priştine
Pegasus 4 Gece
299€
249€*
%10'e
varan indirim
Süper Promosyon Sınırlı Sayıda
3 Gece Pegasus
299€
249€*
%10'e
varan indirim
Süper Fırsat Zanzibar Turu
EMİRATES HAVAYOLLARI 7 Gece
899€
749€*
%15'e
varan indirim
Seyşeller Praslin Adası Turu
Qatar Hayayolları 5 Gece
1899€
1499€*
%20'e
varan indirim
Süper Promosyon Fırsat Turu
8 Gece
1799€
1599€*
%20'e
varan indirim